Kilka informacji

• Pragniemy przekazać kilka informacji odnośnie wydarzeń z życia naszej grupy, aby mogli Państwo zaplanować swój czas.
  1. Chcemy Państwa zaprosić na przedstawienie z okazji Dnia Rodziny w dniu 31 maja o godzinie 15.00.
  2. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci odchodzących z przedszkola ze wszystkich grup łącznie wspólnie z rodzicami i nauczycielami odbędzie się 10 czerwca o godzinie 15.00, 12 czerwca msza przedszkolna, a pożegnanie z pozostałymi przedszkolakami w każdej grupie osobno 13 czerwca.
  3. Planujemy wycieczkę razem z grupą Serduszek do JuraParku w Bałtowie w dniu 24 czerwca, wyjazd godzina 7.00, powrót 19.00- dojazd w jedną stronę to około 3 godzin. Przedszkole zapewni tylko suchy prowiant na drogę. Proszę o przemyślenie uczestnictwa dzieci w tym tak długim wyjeździe.